Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
[grecki] Problemy z tylnimi łapkami :/




  • This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

#1 ComaBlack

ComaBlack
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6559 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Kobieta

Posted 28 August 2008 - 00:10

Już od roku moja żółwica grecka okolo 13 letnia ma problemy z tylnimi nogami. W tamte wakacje nagle przestala się na nich przemieszczać. Chodząc wlekła......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: [grecki] Problemy z tylnimi łapkami :/     x


#2 matii_ziomek

matii_ziomek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6269 dni
  • Poland / Małopolskie / Tarnów
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 August 2008 - 08:39

idź z żółwiem się do weterynarza znającego się na gadach tu masz spis:
[url]http://www.terrarium.com.pl/dzial/weterynarze/slaskie[/url]


#3 Jacek

Jacek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6192 dni
  • Poland / Lubuskie / Zielona Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 August 2008 - 10:36

Paraliż to nie jest, skoro rusza w powietrzu...odpowiedz tylko sobie na pytania czy żółw ma dobre warunki życia. Czy mieszka w dobrze ogrzewanym terrarium, czy......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 gonarek

gonarek

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 6746 dni
  • Poland / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 August 2008 - 12:07

Jacku, twarde podłoże nie prowadzi do zwyrodnienia stawów. Przeciwnie, często jest to wina własnie zbyt miękkiego (sypkiego) podłoża typu piasek, w ktorym nogi zwierzecia zapadają......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 ComaBlack

ComaBlack
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6559 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Kobieta

Posted 28 August 2008 - 13:50

Jako podłoże ma na dnie torf, na torfie korę sosnową i torszkę siana w rogu. U poprzedniego właściciela była żółwiem podłogowym przez 7 lat. Dostałam......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Jacek

Jacek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6192 dni
  • Poland / Lubuskie / Zielona Góra
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 28 August 2008 - 15:52

[quote]Jacku, twarde podłoże nie prowadzi do zwyrodnienia stawów. Przeciwnie, często jest to wina własnie zbyt miękkiego (sypkiego) podłoża typu piasek, w ktorym nogi zwierzecia zapadają......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 ComaBlack

ComaBlack
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6559 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Kobieta

Posted 28 August 2008 - 16:19

Prosze bardzo. Oto foto żółwicy na którym widać przerośnięty dziób oran zdeformowane przednie łapy. http://img145.imageshack.us/my.php?image=tereska009fw4.jpg Foto robione jeszcze przez dawnego właściciela.


#8 yowah76

yowah76
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6173 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 28 August 2008 - 22:20

Dziob na pewno do korekty, jakby bylo blizej to bym podjechala i sama Ci to zrobila. Ciekawe, ze mimo marnych warunkow zolwica sie tak ladnie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 filipp_86

filipp_86
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6208 dni
  • Poland / Lubuskie / Gorzów Wielkopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 29 August 2008 - 15:51

Jeżeli chcesz żeby żółw miał ładny pyszczek to polecam wizytę u Karola Chłopeckiego. Mojemu żółwiowi tak zmajstrował pysk że początkowo myślałem że odesłał mi nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 ErnaShorter

ErnaShorter
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5211 dni
  • Poland / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Kobieta

Posted 03 April 2010 - 13:33

Ja mam problem z przednimi łapkami mojego żółwia.To ok. 16sto letni samiec żółwia mauretańskiego.
Jakiś miesiąc temu podcinałam mu pazurki.
Od tamtej pory......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.