Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - akwaterrarium

- - - - -  
Urządzenie nowego akwa




  • This topic is locked This topic is locked
21 replies to this topic

#1 Skinny

Skinny
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5953 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 August 2008 - 16:03

Witam. Na dniach planuje kupić nowe akwa dla mojego czerwonolicego, myślałem na 240l....no i tu zaczynają sie schody;/ Chciałbym żebyście podali pomysły jak estetycznie je......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: Urządzenie nowego akwa     x


#2 Jędrek

Jędrek

    Pomocny w dziale żółwie i budowa, osprzęt

  • Pomocny
  • Z nami od: 7561 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Grudziądz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 17 August 2008 - 22:40

Nie chciałbym zniechęcać, ale zadanie dość ciekawe, coś, jakby chcieć zrobić ładny czołg. Roślinek w akwa nie dasz, chyba, że na górnej krawędzi, poza zasięgiem.......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 fenix601

fenix601
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5992 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Leszno
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 August 2008 - 20:11

Witam serdecznie,
Różne są sposoby wykonania i wyposażenia akwarium. W moim przypadku zrobiłem własnoręcznie dostawiane akwarium z jedną ścianką boczną o wysokości 5 cm......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#4 Jędrek

Jędrek

    Pomocny w dziale żółwie i budowa, osprzęt

  • Pomocny
  • Z nami od: 7561 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Grudziądz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 August 2008 - 22:41

No, rzeczywiście, niebrzydkie. Fenix, mógłbyś napisać, co jest w części lądowej? I pytanie, czy grzanie przez szybę daje "wyspę ciepła"? Robiłem takie próby, ale wydawało......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#5 Skinny

Skinny
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5953 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 August 2008 - 22:42

No, akwa zakupiłem dzisiaj, niestety nie 240 a 200l(wymiary standardowe 100x40x50 ograniczone szafka na której stoi), ale i tak jest lepiej niż było:) narazie wystrój......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#6 Skinny

Skinny
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5953 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 19 August 2008 - 23:08

[foto=83944][size=10][b]Nowy dom mojej żółwicy[/b][/size][/foto]


jeżeli wszystko dobrze zrobiłem fotka powinna wyświetlić sie powyżej.

piszcie swoje uwagi na......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 Jędrek

Jędrek

    Pomocny w dziale żółwie i budowa, osprzęt

  • Pomocny
  • Z nami od: 7561 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Grudziądz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 August 2008 - 10:13

Z korzeniem trzeba byłoby rozwiazać jeszcze sprawę poruszania go (żółw jest silny i może korzeń przewracać) a solidnie zamocowany korzeń musi byc umieszczony tak, żeby......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 gonarek

gonarek

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 6755 dni
  • Poland / Śląskie / Siemianowice Śląskie
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 August 2008 - 12:04

Płaski, podłuzny korzen to bardzo dobry pomysł. Ustawiony ukośnie do dna bedzie pełnic rolę wypłycenia na którym zólw moze sobie odpoczywac/spać bez konieczności wychodzenia z......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#9 Skinny

Skinny
  • Terrarysta
  • Z nami od: 5953 dni
  • Poland / Świętokrzyskie / Kielce
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 August 2008 - 15:00

[quote]A co z filtrowaniem wody?[/quote]

filtr jest zamocowany w prawym tylnim rogu akwa i z tego co zaobserwowałem daje sobie rade(jest przystosowany......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#10 Jędrek

Jędrek

    Pomocny w dziale żółwie i budowa, osprzęt

  • Pomocny
  • Z nami od: 7561 dni
  • Poland / Kujawsko-pomorskie / Grudziądz
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 20 August 2008 - 15:20

Zobacz, jaki to filtr (marka i typ) a następnie poszukaj o nim na forum, bo było mnóstwo tematów "Jaki filtr". Ogólnie to filtr wewnętrzny nie......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register



0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.