Jump to content

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - fotorelacje

- - - - -  
wybieg zewnętrzny dla żółwi stepowych - ITON




  • This topic is locked This topic is locked
8 replies to this topic

#1 ITON

ITON
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6151 dni
  • Poland / Lubuskie / Świebodzin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 March 2008 - 13:38

[foto=64803]żółw stepowy (agrionemys horsfieldii)[/foto][foto=64804]żółw stepowy (agrionemys horsfieldii)[/foto][foto=64801]żółw stepowy (agrionemys horsfieldii)[/foto][foto=64802]żółw stepowy (agrionemys horsfieldii)[/foto][foto=64698]żółw stepowy (agrionemys horsfieldii)[/foto][foto=64699]żółw stepowy (agrionemys horsfieldii)[/foto]

budowa nowego wybiegu zewnętrznego - zdjęcia......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






Similar Topics: wybieg zewnętrzny dla żółwi stepowych - ITON     x


#2 aleksandra

aleksandra
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7553 dni
  • Poland / Mazowieckie / Żyrardów
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 March 2008 - 14:06

Hej ITON
Mnie sie bardzo podoba, jest gdzie ścierac pazury, wspinac się itd, dużo kryjówek co dla żółwi jest bardzo ważne. Może iglaki bym......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#3 filipp_86

filipp_86
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6210 dni
  • Poland / Lubuskie / Gorzów Wielkopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 March 2008 - 14:43

LOL:)
Ja bym dodał jeszcze trochę kamieni, może parę roślinek tylko dosadzić i może jakiś piaskowy pagórek. Ogólnie już jest super.






#4 yowah76

yowah76
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6175 dni
  • Poland / Łódzkie / Łódź
  • Płeć: Kobieta

Posted 04 March 2008 - 14:53

Ja mysle, ze jak obeschnie i porosnie to bedzie w porzadku.


#5 Mateusz_Rawski

Mateusz_Rawski

    Rzadko obecny

  • Terrarysta
  • Z nami od: 7560 dni
  • Poland / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 March 2008 - 18:13

Bardzo ładny wybieg przydałyby się jeszcze zdjęcia w mniej "wodnistym" stanie i lub chociaż jakiś szerszy opis wtedy chętnie podkleję jako przykładowy wybieg.


#6 ITON

ITON
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6151 dni
  • Poland / Lubuskie / Świebodzin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 March 2008 - 18:22

no witam

jeżeli chodzi o mniej wodniste foty ;) to niestety musimy poczekać do wiosny;)

a jeżeli chodzi o......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register






#7 ITON

ITON
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6151 dni
  • Poland / Lubuskie / Świebodzin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 05 March 2008 - 22:18

witam wybieg dokładnie dzisiaj zmierzony;) ku mojemu ździwieniu wyszło aż 11,3 m2 - aż niemożliwe;) a takie niepozorne się wydawało....


......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register


#8 filipp_86

filipp_86
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6210 dni
  • Poland / Lubuskie / Gorzów Wielkopolski
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 06 March 2008 - 00:11

ale ja mam -1,5 dioprii w każdym oku;))))


#9 ITON

ITON
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6151 dni
  • Poland / Lubuskie / Świebodzin
  • Płeć: Mężczyzna

Posted 04 May 2008 - 12:48

[foto=72374][size=10][b]żółw stepowy (agrionemys horsfieldii)[/b][/size][/foto][foto=72378][size=10][b]żółw stepowy (agrionemys horsfieldii)[/b][/size][/foto][foto=72379][size=10][b]żółw stepowy (agrionemys horsfieldii)[/b][/size][/foto][foto=72376][size=10][b]żółw stepowy (agrionemys horsfieldii)[/b][/size][/foto][foto=72375][size=10][b]żółw stepowy (agrionemys horsfieldii)[/b][/size][/foto][foto=72377][size=10][b]żółw stepowy (agrionemys horsfieldii)[/b][/size][/foto]

zgodnie z obietnicą......................for more text you need to be logged in. Please login to read the post, or register







0 user(s) are browsing this forum

0 members, 0 guests, 0 anonymous users






© 2001-2024 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.