Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

Znajdź Użytkownika

  •  

Statystyki Systemu komentarzy

  • Icon Liczba pozytywnych: 36285
  • Icon Liczba neutralnych: 59
  • Icon Liczba negatywnych: 594
  • % pozytywnych Komentarzy: 98,4%

Najnowszy Komentarz

Dla Data Ocena Komentarz Od
albundy 30.07.2013 Icon Dobry kontakt i zdecydowany kupujący. w 100% polecam. Kupujący: zeglarz1981
zeglarz1981 30.07.2013 Icon Dobry kontakt, fachowe doradztwo i profesjonalne podejście do sprawy, polecam! Kupujący: albundy
QuB 29.07.2013 Icon Pajaki swietnie spakowane. doszly cale i zdorwe pozdrawiam Kupujący: Feleepe
Snakeit 29.07.2013 Icon Dobry kontakt, szybka wysyłka, karaczany w bardzo dobrej kondycji. Polecam. Kupujący: mercury86
QuB 29.07.2013 Icon 100% Pozytyw polecam :) Kupujący: hudy2012
QuB 29.07.2013 Icon 100% Pozytyw polecam :) Kupujący: hudy2012
SerpentesOurLife 29.07.2013 Icon Dobry kontakt. Szybki odbiór :) Sprzedający: miloszek15
miloszek15 29.07.2013 Icon Zabrałem wszystkie szczury. Połowa skarmiona już. Polecam. Kupujący: SerpentesOurLife
QuB 29.07.2013 Icon transakcja ok,polecam! Kupujący: dario
QuB 29.07.2013 Icon Wszystko OK. Dobry kontakt szybko i sprawnie. Polecam. Kupujący: Krzeszol
P_Damian 29.07.2013 Icon Polecam. Dobry kontakt, sprawna i udana sprzedaż. Sprzedający: QuB
dario 29.07.2013 Icon Wszystko OK. Karaczany zdrowe i zadbane. Polecam Kupujący: QuB
Krzeszol 29.07.2013 Icon Wszystko OK. Dobry kontakt szybko i sprawnie. Polecam. Sprzedający: QuB
Mlodszy666 29.07.2013 Icon wystawia negatywa za nic , boi sie wysłac paczke na własna odpowiedzilnosc Kupujący: kamil17
kamil17 29.07.2013 Icon dzieciak,umawia się,po 2 tyg rezygnuje,chce pocztą zamiast kurierem gdy jest 35C Sprzedający: Mlodszy666
uki_g 28.07.2013 Icon Najlepszy terrarysta jakiego spotkałem na Terrarium.pl ! Pełna profesjonalność ! Kupujący: koze
silva_mantis 28.07.2013 Icon bardzo polecam,za smieszne pieniadze mozna nabyc zwierzeta w swietnej kondycji ! Kupujący: Duduś
silva_mantis 28.07.2013 Icon bardzo polecam,za smieszne pieniadze mozna nabyc zwierzeta w swietnej kondycji ! Kupujący: Duduś
irekjanosik 28.07.2013 Icon Wszystko w jak najlepszym porządku. Dobra cena i wszystko zgodnie z umową. Kupujący: kubica171
Bzyku117 28.07.2013 Icon Ładnie i solidnie wykonane terrarium, z czystym sumieniem polecam :) Inne: uki_g





© 2001-2026 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.