Znajdź Użytkownika
Statystyki Systemu komentarzy
Liczba pozytywnych: 36285
Liczba neutralnych: 59
Liczba negatywnych: 594- % pozytywnych Komentarzy: 98,4%
Najnowszy Komentarz
| Dla | Data | Ocena | Komentarz | Od |
|---|---|---|---|---|
| GotrekTengu | 02.08.2013 | ![]() |
Pewny i konkretny sprzedawca. Polecam Wszystkim!!! POZYTYW! | Sprzedający: diplodog |
| dario | 02.08.2013 | ![]() |
Polecam Sprzedawcę ! wszystko poszło sprawnie | Kupujący: Cycu142 |
| kamil17 | 01.08.2013 | ![]() |
wszystko w porządku szybka wysyłka. POLECAM!!! | Kupujący: Ukasz916 |
| KochamMame | 01.08.2013 | ![]() |
Bardzo dobry i miły kontakt, osoba konkretna i uczciwa. Bardzo polecam | Sprzedający: kudlaty9002 |
| Sebles | 01.08.2013 | ![]() |
Bardzo dobry kontakt, szybka wpłata. Poelcam w 100% | Sprzedający: BartekR |
| BartekR |
01.08.2013 | ![]() |
Gorąco polecam 100% pozytyw. | Kupujący: Sebles |
| mariusz1985 | 01.08.2013 | ![]() |
Wszystko w jak najlepszym porządku, kontakt super, POLECAM. | Kupujący: Agnar |
| Raist |
01.08.2013 | ![]() |
Kolejna już transakcja na wielki plus. Owady świetnie zapakowane. | Kupujący: BartekR |
| SARNAC | 01.08.2013 | ![]() |
Świetny kontakt, błyskawiczna wysyłka. Polecam! | Kupujący: Vipero |
| Leizak | 01.08.2013 | ![]() |
Bardzo sprawnie i w świetnej atmosferze - polecam jak najbardziej. | Sprzedający: cahir21 |
| cahir21 | 01.08.2013 | ![]() |
Polecam, szybka przesyłka, genialny kontakt, pajączki zdrowe :) | Kupujący: Leizak |
| hudy2012 | 01.08.2013 | ![]() |
POLECAM SERDECZNIE!!! Miły i solidny sprzedający. | Kupujący: maser1982 |
| Pinoterra | 01.08.2013 | ![]() |
Wszystko ok, świetny kontakt, szczerze polecam! | Kupujący: mrufka |
| kudlaty9002 | 01.08.2013 | ![]() |
Bardzo polecam ;) | Kupujący: KochamMame |
| Bulinko | 01.08.2013 | ![]() |
Wszystko sprawnie, szybko i w miłej atmosferze. POLECAM! | Sprzedający: aksieb |
| Spider_90 | 01.08.2013 | ![]() |
Dostałem w paczce 2szt martwe... wysłąłem zdjęcia... dla niego to normalne !!! | Kupujący: PoProstu |
| Rhimen |
31.07.2013 | ![]() |
Bez problemowo, super kontakt - polecam ! | Sprzedający: klide |
| zeglarz1981 | 31.07.2013 | ![]() |
Wymiana bardzo szybka.Krzysiek tego samego dnia był z karmówką po gekona.Polecam | Sprzedający: ElGeckos |
| silva_mantis | 31.07.2013 | ![]() |
Bardzoo polecam! :] modliszki w bardzo dobrym stanie i bardzo tanie! | Kupujący: Granes |
| piasek7321 | 31.07.2013 | ![]() |
Ekspresowa wpłata! Polecam! | Sprzedający: Rolo129 |


