Znajdź Użytkownika
Statystyki Systemu komentarzy
Liczba pozytywnych: 36286
Liczba neutralnych: 59
Liczba negatywnych: 595- % pozytywnych Komentarzy: 98,4%
Najnowszy Komentarz
| Dla | Data | Ocena | Komentarz | Od |
|---|---|---|---|---|
| malybyk | 01.10.2013 | ![]() |
Szybka wysyłka, dobrze zapakowane, skorpy całe i zdrowe :) polecam :) | Kupujący: Zywczok6 |
| 01.10.2013 | ![]() |
Szybka wpłata, dobry kontakt, Polecam. | Sprzedający: Cheddaro98 | |
| Zywczok6 | 01.10.2013 | ![]() |
wszystko ok , polecam ;D | Sprzedający: malybyk |
| Cheddaro98 | 01.10.2013 | ![]() |
Pełen profesjonalizm, oby więcej takich hodowców. | Kupujący: |
| saracen666 | 01.10.2013 | ![]() |
super kontak, polecam w 100% ;> | Sprzedający: malybyk |
| NIkon123 | 01.10.2013 | ![]() |
Polecam. Bardzo dobra komunikacja. Wszystko w idealnym porządku. | Kupujący: Shmuggler |
| Mar88 | 01.10.2013 | ![]() |
Jak najbardziej POLECAM :) | Sprzedający: FTS2000 |
| Nazrael | 01.10.2013 | ![]() |
Polecam wszystkim ! 100% Pozytyw | Sprzedający: Pinoterra |
| Pinoterra | 01.10.2013 | ![]() |
100% pozytyw, polecam wszystkich profesjonalna i miła obsługa! | Kupujący: Nazrael |
| FTS2000 | 30.09.2013 | ![]() |
Wszystko ok, polecam ! | Kupujący: Mar88 |
| Arbasali | 30.09.2013 | ![]() |
Przesyłka dotarła na czas, odpowiednio zabezpieczona. Wraz z bonusem. Dziękuję. | Kupujący: SequiPlaco |
| Labmause | 30.09.2013 | ![]() |
super sprzedawca 100% polecam wszystkim kupującym | Kupujący: mysz1984 |
| Labmause | 30.09.2013 | ![]() |
super sprzedawca 100% polecam wszystkim kupującym | Sprzedający: mysz1984 |
| Epi |
30.09.2013 | ![]() |
wąż wraz z papierami doszedł cały i zdrowy | Kupujący: 19TABAKA46 |
| CLK0 | 29.09.2013 | ![]() |
bardzo miła współpraca , wszystko jak być powinno . POLECAM :) | Kupujący: Adasek |
| Lilith66 |
29.09.2013 | ![]() |
super kontakt.... profesjonalnie i żeczowo .... polecam na przyszłość | Kupujący: higi |
| terra_hobby | 29.09.2013 | ![]() |
super ! polecam goscia :) | Kupujący: Kapulet |
| Duda | 29.09.2013 | ![]() |
pozytyw ! jak najbardziej polecam tego goscia :) | Kupujący: Kapulet |
| Mniszolek | 29.09.2013 | ![]() |
pozytywny | Kupujący: maniek240676 |
| MrPiasecki009 | 29.09.2013 | ![]() |
Wystawiam pozytywny komentarz.Zwierzę zgodne z opisem.Polecam !! | Kupujący: Marcin_Rumia |


