Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

Znajdź Użytkownika

  •  

Statystyki Systemu komentarzy

  • Icon Liczba pozytywnych: 36286
  • Icon Liczba neutralnych: 59
  • Icon Liczba negatywnych: 595
  • % pozytywnych Komentarzy: 98,4%

Najnowszy Komentarz

Dla Data Ocena Komentarz Od
Crowin 03.10.2013 Icon Polecam jak najbardziej, wszystko w porządku Sprzedający: tom3kskate
natan 03.10.2013 Icon bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą,przesyłka dobrze zapakowana, Kupujący: DeadlySnakeBite
szopoleg 03.10.2013 Icon Szybko, sprawnie, bezproblemowo - polecam! Kupujący: Jaroo
Arent 03.10.2013 Icon Pajak zgodne z opisem, szybka wysyłka, POLECAM Kupujący: Jaroo
Jaroo 03.10.2013 Icon Polecam! Dobry kontakt, szybka wpłata! Sprzedający: Arent
b00ja 03.10.2013 Icon Polecam interesy z tą osobą. Super kontakt, do dogadania każda sprawa, wszystko Inne: StworoSfera
StworoSfera 03.10.2013 Icon Mam nadzieję że przed nami jeszcze wiele udanych transakcji. Polecam serdecznie! Inne: b00ja
Quettlu 03.10.2013 Icon Bardzo dobry kontakt , super kupujący.Polecam Sprzedający: embiohodowla
embiohodowla 03.10.2013 Icon Bezproblemowo. Polecam. Kupujący: Quettlu
Pinio 03.10.2013 Icon Polecam tego użytkownika bardzo miły pan!!! Pajączek zdrowy! Kupujący: Poetka
Bimbrownikus 03.10.2013 Icon Polecam, wzorcowy kontakt ! Sprzedający: SpawN
SpawN 03.10.2013 Icon Polecam, terrarium wykonante bardzo dobrze, świetny kontatk. Kupujący: Bimbrownikus
QdiWodnik 03.10.2013 Icon serdecznie polecam, pełan profesjonalizm, oby wiecej takich użytkowników . Kupujący: Ramirez100
Pasia 02.10.2013 Icon Szybka wysyłka, pająk w doskonałej kondycji, solidnie zapakowany - polecam! Kupujący: Nimloth
panblady 02.10.2013 Icon Wszystko tak jak powinno byc. Swietny kontakt. Polecam !!! Kupujący: drizzt
dexter1182 02.10.2013 Icon Polecam, pająki doszły w doskonałej formie, do następnego;-) Kupujący: SARNAC
Ramirez100 02.10.2013 Icon Wymiana przebiegła bez problemów, wszystko idealnie. POLECAM ! Kupujący: QdiWodnik
pablo102425 02.10.2013 Icon Polecam sprzedawcę, skorpion dotarł cały i zdrowy. Kupujący: Skorpion
Szalona 02.10.2013 Icon Doskonały kontakt,porady i szybkość wysyłki zgodnie z ustaleniami.Wielki plus+ Kupujący: maciek66
Fiflok 02.10.2013 Icon GORĄCO - Polecam użytkownika - natychmiastowa wpłata - idealny i miły kontakt Sprzedający: Monika232





© 2001-2026 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.