Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

zdrowie

Mój żółw się nie wypróżnia..

- - - - -

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi na ten temat

#1 olaola56

olaola56
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 5 dni
  • Polska / Podlaskie / Białystok

Napisany 13 lipiec 2018 - 15:18

/* /*

Jakiś czas temu a dokładnie 3 tygodnie znaleźliśmy z chłopakiem żółwia.Jest to żółw żółtolicy.
Zaopiekowaliśmy się nim.Kupiliśmy akwarium i cały potrzebny sprzęt ,wraz z pokarmem.Ale no właśnie od czasu gdy żółw ma akwarium nie chce się wypróżnić,wcześniej w ciągu tygodnia zrobił dwie kupy,i ostatnia po włożeniu go do nowego akwarium.Żółw jest aktywny,pływa sobie,wchodzi na wyspę ,ma apetyt.Proszę pomóżcie nam bo martwimy się o niego.Dzwoniłam do weterynarzy w moim mieście ale mało który chce się nim.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

Podobne tematy: Mój żółw się nie wypróżnia..     x

#2 Tuczyk

Tuczyk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1248 dni
  • Polska / Mazowieckie / Płock

Napisany 13 lipiec 2018 - 21:44

Ma jakieś podłoże na dnie w zbiorniku ? Może to zwyczajne zaczopowanie ? Albo po prostu nie możecie wyłapać momentu kiedy się wypróżnia , mimo że to robi ?

#3 olaola56

olaola56
  • Nowy terrarysta

Napisany 13 lipiec 2018 - 21:53

/* /*

Tak,ma kamyki,ale takie duże ,których nie jest w stanie wsadzić do pyszczka.Co prawda miał wcześniej taki piasek z małymi kamyczkami i raz zauważyłam że wziął taki kamyczek do pyszczka ale go odrazu wypluł,ale nie mam pewności czy wcześniej nie jadł,bo gdy to zauważyłam odrazu wyczyściłam całe akwarium i wyrzuciłam ten piasek z kamyczkami,i wyłożyliśmy większymi i ich już nie bierze do buzi,ale lubi w nich grzebać.Może wtedy on coś z tą kupą robi.nie wiem :c.....................czytają więcej tylko zalogowani terraryści. Proszę zaloguj się lub zarejestruj się jeśli nie posiadasz jeszcze konta.

#4 Tuczyk

Tuczyk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1248 dni
  • Polska / Mazowieckie / Płock

Napisany 14 lipiec 2018 - 06:16

Na początku można spróbować samemu coś zaradzić ale jak nie będzie przynosiło to efektów warto wybrać się do weterynarza.
Ja osobiście nie znam się do końca na postępowaniu w tym przypadku ,lecz wiem że można stosować np parafinę ciekawe, podawać zwierzakowi.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

#5 olaola56

olaola56
  • Nowy terrarysta

Napisany 14 lipiec 2018 - 06:23

Spróbujemy,dziękuję bardzo;)

#6 bellano

bellano
  • Terrarysta
  • Z nami od: 934 dni
  • Polska / Pomorskie / Gdańsk

Napisany 15 lipiec 2018 - 07:33

/* /*

Może po prostu żółw zjada wlasne odchody zanim zdazycie zobaczyć że sie wyproznil:) kiedys tez tak sie matwilam, po czym właśnie podejrzalam go na takim zachowaniu :) to podobno normalne :)

#7 olaola56

olaola56
  • Nowy terrarysta

Napisany 15 lipiec 2018 - 10:18

Bardzo dziękuję za pomoc;)

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2017 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).