Witam , mam samiczke h.incei dorosłą , przed chwilą przyszedł samiec tez dorosły , i mam zamiar dopuszczać w piątek i o to moje pytanie . czy kokon mam zostawic samicy czy go inkubować? jak inkubować to jak zrobic inkubator i po jakim czasie go odebrać od samicy?
#1
Napisany 26 czerwca 2013 - 12:42
Podobne tematy: Kokon H. incei- zabrać czy zostawić samicy? x
Ogłoszenia matrymonialne
Lasiodora Parahybana - Samiec szuka samicyCronos, 20 kwi 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
C. versi, C. laeta, P. irminia, P. pulcher P. reduncus N. incei, H. baviana - minihurty tanioLolexxen, 02 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samica N. Incei "Classic"Lak_Wynd |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
chroma, irminia, incei GOLD + samceSzrama, 16 maj 2026 |
|
|
||
Kupię
Szukam młodej samicy boa dusicielagrzywuss, 20 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 26 czerwca 2013 - 13:03
#3
Napisany 26 czerwca 2013 - 14:02
ja bym chciał trzymać je osobno , i jak zrobic...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 26 czerwca 2013 - 14:38
Co do trzymania osobno to odradzam. Co prawda trzymając osobno...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 28 czerwca 2013 - 20:04
kokon zostaw razem z samica, odebrac mozesz po okolo 4...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
