Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - filtracja

- - - - -  
Atman at-3335




  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
20 odpowiedzi na ten temat

#21 Perseusz

Perseusz
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6534 dni
  • Polska / Mazowieckie / Nowy Dwór Mazowiecki
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 01 grudnia 2007 - 21:31

Wiem, że już całkiem odeszliśmy od tematu (zresztą z mojej winy) i pewnie zaraz któryś z moderatorów przywoła mnie do porządku ;) ale tak tylko ostatni post "nie na temat" napiszę :)

Z tymi akwariami to jest koszmar jakiś. Wstaje rano, patrzę na swoje i zaczynam kombinować co mogę zrobić, żeby było więcej wody, większa wyspa, lepsza kryjówka, lepsze podłoże i żałuję że baniak nie jest z gumy :] Dzisiaj urządziłem stare plastykowe akwa pod uprawę roślin i hodowlę ampularii i tak patrzę na nie (to było drugie małe akwarium mojego pierwszego żółwia, tak małe że co...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)





Podobne tematy: Atman at-3335     x



0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.