80*50*40
zaczynam przygode wezami, czy to terrarium starczy ?
13 odpowiedzi na ten temat
#11
Napisany 24 października 2007 - 20:04
Podobne tematy: zaczynam przygode wezami, czy to terrarium starczy ? x
terrarium
Jaszczurki
Gekon lamparci - poprawne terrariumpancakedevourer |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, Wczoraj, 05:12 |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
#12
Napisany 24 października 2007 - 20:12
[quote]80*50*40[/quote]
ale chyba i tak troszkę małe.. ja bym...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
ale chyba i tak troszkę małe.. ja bym...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#13
Napisany 25 października 2007 - 14:48
mam do kupienia terra 80x40x50 ;p za 160zl to drogo??chce...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#14
Napisany 12 sierpnia 2010 - 18:15
Tak sobie czytam i czytam o tych wymiarach terrarium ........więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany

