Dokładnie jest tak jak mówi Rico :) Koniec off topa :P
Czy to wygląda jak pajęczynka do zrobienia kokonu? P.murinus
12 odpowiedzi na ten temat
#11
Napisany 02 września 2007 - 14:44
Podobne tematy: Czy to wygląda jak pajęczynka do zrobienia kokonu? P.murinus x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samice Versi, Parahybana, Tripepii, Chromka, NS Murinus DCF “Mikumi”, Electric blue i Versidzezior, Wczoraj, 12:36 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec P. murinus usambara + mini hurt Caribena versicolorLukcio, 20 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
e.murinus samicamasny145, 14 mar 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Mini pakiety E. murinus, E. cyanognathus L1, H. pulchripes L4/5Nogas, 26 sty 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
p lugardi samica i p murinus małeTheBlackWolf24, 13 gru 2025 |
|
|
#12
Zbanowany
Napisany 02 września 2007 - 14:52
Nio, dziękuę Ci Bartek za potwierdzenie :) Jak już się...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#13
Napisany 05 września 2007 - 19:27
No to wszystko jasne ;) To były tylko meje małe...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany
