Mam blondi na L5... zawsze byla aktywna itp. Teraz od 4 dni nie wykazuje zadnych funkcji zyciowych... nie wyglada na wylinke... poprostu siedzi skulona w rogu i nic... probowałem ja dotykac... i nic zawsze chcetnie jadla mi z reki a nawet na nia wychodzila... wylinke miala nie dawno wiec nie mogla to byc nastepna :/ Pomozcie Czy Ona Nie Zyje ?? ??
6 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 13 października 2005 - 08:36
Podobne tematy: Problem z T. Blondi :/ x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Wyprzedaż letnia, redukcja regału T.blondi , A.geniculataVip3r, 02 cze 2026 |
|
|
|||
Zamienię
Zamienię samice T.blondi l4 naVip3r, 31 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Młode samice T.blondi l4Vip3r, 26 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec T. blondi adultMlaskanoo, 09 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Młode samice T.blondi l4 ostatnie sztuki.Vip3r, 07 kwi 2026 |
|
|
#2
Napisany 13 października 2005 - 11:29
Esteban probowałem wszystkiego, nawet wzialem ja na reke i nic......więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 13 października 2005 - 11:55
no niestety padła ...
#4
Gość_wh6fxe_*
Napisany 13 października 2005 - 11:57
blondyny maja to do siebie, ze czasami padaja zupelnie bez...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 13 października 2005 - 17:15
Jak to karmiłeś z ręki?!
#6
Napisany 13 października 2005 - 18:45
Normalnie.... Troche ogluszalem swierszcza tak ze sie ledwo co ruszal...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#7
Napisany 13 października 2005 - 19:37
O kurde! Pierwsze słysze o czymś takim!
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


Ten temat jest zablokowany