Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zachowania

- - - - -  
Żółw żółtobrzuchy - mało aktywny




  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
17 odpowiedzi na ten temat

#1 trns

trns
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6839 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 23 kwietnia 2007 - 19:53

Witam ponownie :)

mam od wczoraj w domu malutkiego żółwia żółtobrzuchego (ok.7 cm karapaks) sprzedanego mi jako żółtolicy ale to pomijam. Otóż mam dla niego dość spore akwa o wymiarach 82x32x50. Z jednej strony jest wysepka z drugiej filtr i grzałka. I tutaj pojawia się problem. Żółwik praktycznie 99% czasu przebywa na filtrze. Filtr ten jest na tyle wysoki że może na nim stać i tylko lekko się podnosi by nabrać powietrza. Ma dobry apetyt i nawet dziś nie reagował już z takim przestrachem na moją rękę (wczoraj błyskawicznie od niej uciekł), dziś nawet zaczepił o rękę swoją łapką (staram...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






Podobne tematy: Żółw żółtobrzuchy - mało aktywny     x


#2 Onsen

Onsen
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7486 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Wrocław
  • Płeć: Kobieta

Napisany 23 kwietnia 2007 - 20:05

Moim zdaniem to jest tak...żółw jest w nowym miejscu, więc...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#3 NatalaC

NatalaC
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7459 dni
  • Polska / Zachodniopomorskie / Szczecin
  • Płeć: Kobieta

Napisany 23 kwietnia 2007 - 20:07

Spokojnie. Żółw po prostu jeszcze się nie zaaklimatyzował. To typowe,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#4 trns

trns
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6839 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 23 kwietnia 2007 - 20:11

mhm, dziękuję za radę, to forum jest naprawdę super :)....więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#5 NatalaC

NatalaC
  • Terrarysta
  • Z nami od: 7459 dni
  • Polska / Zachodniopomorskie / Szczecin
  • Płeć: Kobieta

Napisany 23 kwietnia 2007 - 20:33

Tak, chociaż lepiej by miał stały dostęp do wodnych roślinek,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#6 trns

trns
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6839 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 23 kwietnia 2007 - 21:36

muszę mu trochę karmy dokupić, dzięki za listę, przeszukuję też...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#7 Ania

Ania

    Miniona moderator: Żółwie

  • Moderator.nieaktywny
  • Z nami od: 7414 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Kobieta

Napisany 23 kwietnia 2007 - 22:02

12 na 12 (zimą krócej)
Ja martwiłabym się,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#8 Lukasik

Lukasik
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6812 dni
  • Polska / Warmińsko-mazurskie / Olsztyn
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 24 kwietnia 2007 - 06:29

Mozesz sprobowac zrobic jakas inna plycizne w akwa zeby zolwik...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)


#9 Jojek

Jojek

    Terrarysta

  • Terrarysta
  • Z nami od: 8155 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 24 kwietnia 2007 - 06:55

Po co miała by wyłączać napowietrzanie? Przyniesie to więcej szkód...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






#10 trns

trns
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6839 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Poznań
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 24 kwietnia 2007 - 07:03

też cieszę się że to żółtobrzuchy, bo z całej rodzinki...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)



0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.