Cześć wszystkim, przymierzam się do zakupu mojego pierwszego węża bo same ptaszniki już nie wystarczają hah. Głównym wyborem moim jest b.c imperator ale z tych mniejszych populacji tak do 150-160cm maksymalnie. Od kogo byście polecili nabyć takiego węża? Żeby nie było tak że kupię malucha a finalnie urośnie mi do 2.5m ????
Jak macie też jakieś wskazówki co do aranżacji/budowy terrarium to też z chęcią przyjmę :)
Jak macie też jakieś wskazówki co do aranżacji/budowy terrarium to też z chęcią przyjmę :)


