Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


wybór zwierzęcia

- - - - -  
Boa imperator




  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Matlo

Matlo
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 1 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Pleszew
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany Dzisiaj, 05:20

Cześć wszystkim, przymierzam się do zakupu mojego pierwszego węża bo same ptaszniki już nie wystarczają hah. Głównym wyborem moim jest b.c imperator ale z tych mniejszych populacji tak do 150-160cm maksymalnie. Od kogo byście polecili nabyć takiego węża? Żeby nie było tak że kupię malucha a finalnie urośnie mi do 2.5m ????
Jak macie też jakieś wskazówki co do aranżacji/budowy terrarium to też z chęcią przyjmę :)





Podobne tematy: Boa imperator     x



1 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2026 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.