Po ostatnim sprzątaniu w terra (kory, ozdób itp.) zauważyłem, że w tubie korkowej pojawił się w jednym miejscu biały nalot, bardziej nawet białe włoski. Akurat w tym miejscu gdzie najczęściej orzęsek lubi sobie walnąć. Czy jest to jakiegoś rodzaju pleśń, grzybnia? Trzeba na nowo wyparzać czy wystarczy pozbyć się powierzchownie? I czy wpuszczenie ekipy sprzątającej (skoczogonków) pomogłoby na przyszłość?
Dziwny biały nalot, terrarium orzęska
Brak odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 28 marca 2026 - 15:34
Podobne tematy: Dziwny biały nalot, terrarium orzęska x
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


