Hej. Chcę po raz pierwszy rozmnożyć zbożówki. Mam samice 3 letnią o wadze 430 g i samca...no właśnie i tu jest problem ma 2 lata i 82 g.. Karmiony regularnie, nigdy nie było problemu z jedzeniem, ze mną od małego i taki krasnal. Co byście doradzili? Odpuścić czy próbować?
Brak odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 11 stycznia 2025 - 04:10
Podobne tematy: Samiec zbożówki waga x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Harpactira marksi adult samiecJaroo, Wczoraj, 21:16 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec adult A. bicegoiDuduś, Wczoraj, 16:17 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Sprzedam dwa pytony królewskie Samiec i Samiczkapatrycjusz97 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec x sp blue 4.5dceve667, 22 cze 2026 |
|
|
|||
Ogłoszenia matrymonialne
Lasiodora Parahybana - Samiec szuka samicyCronos, 20 kwi 2026 |
|
|
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


