Cześć, wczoraj w pojemniku mojej aviculari zobaczyłem kilka małych robaczków. Posiadam aktualnie 4 ptaszniki (chromka, gienia, avi metalica i caribena) i akurat właśnie u Avi pierwszy raz coś się pojawiło. Ostatnimi dniami troszkę bardziej polałem wody w terarium (mój błąd bo faktycznie chyba jest aż za wilgotny torf). Udało mi się dzisiaj nagrać jednego delikwenta, spacerującego między torfem. Wygląda jednak nieco bardziej na skoczogonka, ale nie ma możliwości jak sprawdzić czy skacze, bo są głównie w torfie a nie na jego powierzchni. Czy jest tu jakiś fachowiec co potrafi w 100% ocenić czy to skoczgonek czy roztocza? Słyszałem że skoczogonki...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
2 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 27 października 2024 - 16:54
Podobne tematy: Robaki w terrarium, czy to skoczogonki czy roztocza? x
terrarium
Jaszczurki
Gekon lamparci - poprawne terrariumpancakedevourer |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, Dzisiaj, 05:12 |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 01 listopada 2024 - 13:26
Choć nie jestem profesjonalistą to miałem już raz roztocza i...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 01 listopada 2024 - 17:38
Wygląda mi to na skoczogonka Pseudosinella alba lub Cyphoderus albinus.
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów



