Cześć :-D chciałabym się zapytać czy da się zidentyfikować płeć ? Bo nie wiem czy to Staśka czy raczej Stefan :)
Oczywiście to Theraphosa Blondi :)
Napisany 18 lipca 2024 - 15:25
Cześć :-D chciałabym się zapytać czy da się zidentyfikować płeć ? Bo nie wiem czy to Staśka czy raczej Stefan :)
Oczywiście to Theraphosa Blondi :)
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Harpactira marksi adult samiecJaroo, Wczoraj, 21:16 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec adult A. bicegoiDuduś, Wczoraj, 16:17 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Sprzedam dwa pytony królewskie Samiec i Samiczkapatrycjusz97 |
|
|
|||
Archiwum ogłoszeń
SAMICA Acanthoscurria geniculata 5 DCK4rakan, 04 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec x sp blue 4.5dceve667, 22 cze 2026 |
|
|
Napisany 19 lipca 2024 - 06:58
Z takich zdjęć niestety ciężko - prędzej wylinka czy po...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów