Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Młode Crotaphytus collaris New Mexico i Sceloporus minor (CB 2024)



  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 4107 dni
  • Polska / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 09 lipca 2024 - 17:41

Sprzedam młode Crotaphytus collaris New Mexico z tego roku. Ojciec New Mexico "Fancy Spotted" z polskiej hodowli, matki New Mexico z Czech. Młode samodzielnie jedzą i szybko rosną. Utrzymywane w prawidłowych warunkach, karmione kilkoma gatunkami owadów.

 

700 zł za parę.

300 zł za samczyka.

Samych samic nie sprzedaję.

 

---

 

Sprzedam młode Sceloporus minor z tego roku. Ojciec jest cały niebieski, ale samce po nim bywają różne: całe niebieskie lub z rudym tułowiem i niebieską głową i ogonem Młode samodzielnie jedzą i szybko rosną. Utrzymywane w prawidłowych warunkach, karmione kilkoma gatunkami...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)







#2 Radagast

Radagast

    Czarodziej jaszczurczy

  • Koordynator działów
  • Z nami od: 4107 dni
  • Polska / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 09 lipca 2024 - 17:42




0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.