przeczytałam że terrarium 100x50x50cm dla małego pytona królewskiego jest dużo za duże ktoś z was napisał że można czymś przedzielić terrarium by było mniejsze i z czasem przesuwać to chwilową ściankę czy jest to dobry pomysł ? (bo na pewno tańszy niż kupowanie 2-3 terrariów ) A jeśli jest to dobry pomysł to z czego wykonać taką ściankę ? :-D
Brak odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 30 czerwca 2024 - 18:10
Podobne tematy: za duże terrarium dla regiusa x
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


