Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


warunki hodowli

- - - - -  
Skoczogonki - jak i czy regulować ich liczbę?




  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Olianaa

Olianaa
  • Terrarysta
  • Z nami od: 561 dni
  • Polska / Kujawsko-pomorskie / Kowal
  • Płeć: Kobieta

Napisany 21 marca 2024 - 17:41

Dzień dobry. Zamierzam wprowadzić do nowego terrarium dla orzęska, które będzie obsadzone żywymi roślinami, skoczogonki. Prosionki nie, bo zwyczajnie nie lubię tego wyglądu. Zastanawiam się jednak czy nie nastąpi moment, kiedy oprócz oczywistych korzyści mogą pojawić się problemy związane z nadmiernym rozrostem populacji. Co wtedy, gdy skoczogonki zaczną mi podgryzać i niszczyć rośliny? Jak się ich wtedy ich częściowo pozbyć? Bardzo prosiłabym o podzielenie się doświadczeniami w tej kwestii.

I jeszcze jedno: czy one potrafią wyjść przez oczka siatki (mam niestety dość duże, ok.2mm średnicy) i rozejść się po roślinach doniczkowych? To byłoby katastrofą.






Podobne tematy: Skoczogonki - jak i czy regulować ich liczbę?     x


#2 tir

tir
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3636 dni
  • Polska / Podkarpackie / Lańcut
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 21 marca 2024 - 18:17

Dobre są czerwone skoczogonki z nimi nie ma takich problemów.


Edytowany przez tir, 21 marca 2024 - 18:18.


#3 Olianaa

Olianaa
  • Terrarysta
  • Z nami od: 561 dni
  • Polska / Kujawsko-pomorskie / Kowal
  • Płeć: Kobieta

Napisany 21 marca 2024 - 18:39

Nie ma jakich problemów? Nie przechodzą przez oczka siatki, bo...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)








0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.