Witam wszystkich ,
Mam pytanie odnoście budowy terrarium z wiszącej szafki medycznej z PRL(3 szybowej) , mam dostęp do takowej stalowej szafki. Ale bije się z myślami czy wymiary 50x30x75 cm będą odpowiednie do hodowli orzęska ewentualnie małego haremu w przyszłości.
Uprzedzając pytania mam zamiar zrobić bioaktywne terra i max wykorzystać przestrzeń.
Proszę poradźcie czy to dobry pomysł ?
#1
Napisany 13 stycznia 2024 - 19:40
Podobne tematy: Terrarium z szafki medycznej PRL x
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
|||
Giełda
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 10 lutego 2024 - 19:50
Siema, szerokość trochę mało, aczkolwiek reszta jest git. Dla jednego...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 10 lutego 2024 - 21:14
Nie wiem dokładnie, jaką szafkę masz na myśli. Czy nie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 11 lutego 2024 - 17:51
Nie wiem dokładnie, jaką...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów



