Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


rozmnażanie

- - - - -  
Inkubator -wąż zbożowy




  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 LelePolele

LelePolele
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1410 dni
  • Polska / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Kobieta

Napisany 25 października 2022 - 16:51

Hejka, czy taki inkubator (link niżej) nadaje się do inkubacji 1 zniosu zbożówek? Jakbym chciała rozmnożyć mojego wężyka, to nie potrzebuję inkubatora za ponad tysiąc, tylko wystarczy mi coś małego. Stąd moje pytanie, czy coś takiego się nadaje. Oczywiście pojemnik na jaja, wermikulit czy to tam jeszcze potrzebne dokupię. Z góry dzięki za odpowiedź ????

Link:

https://allegro.pl/oferta/inkubator-do-jaj-wodnych-z-pelna-kontrola-11597454296?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_uzsd_supermarket_animals_pla_pmax&ev_campaign_id=17299905007&gclid=Cj0KCQjwkt6aBhDKARIsAAyeLJ2Ex8odhIfzlAqgl5l7RfC36EWt14PcncghGdCOwpVzR-L5mWYwiqoaAoMMEALw_wcB





Podobne tematy: Inkubator -wąż zbożowy     x


#2 sylwek

sylwek
  • Terrarysta
  • Z nami od: 6539 dni
  • Polska / Mazowieckie / Ostrołęka
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 26 października 2022 - 04:51

Jeżeli faktycznie nie ma skoków temperatury to się nada. Na...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)



0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.