Witam,
buduje takie terrarium. Jakie ogrzewanie polecacie aby było efektywne i w miarę tanie.
Napisany 27 grudnia 2021 - 19:38
Witam,
buduje takie terrarium. Jakie ogrzewanie polecacie aby było efektywne i w miarę tanie.
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, 26 cze 2026 |
|
|
|||
terrarium
Jaszczurki
Gekon lamparci - poprawne terrariumpancakedevourer |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, 25 cze 2026 |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
Napisany 27 grudnia 2021 - 19:47
rozumiem, że na tym forum mamy być jasnowidzami i sami...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 27 grudnia 2021 - 19:54
rozumiem, że na tym...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 27 grudnia 2021 - 20:00
dla tygrysa w tak dużym terrarium najlepszy będzie kabel rozłożony...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów