Witam. Chciałbym zabrac sie za budowe terrarium tropikalnego natomiast nie wiem czy bede tam trzymał kameleona czy tez moze jakies stadko orzesiakow lub cos co wyjdzie pozniej z propozycji czy postów. Mniejsza z tym. W srodku chciałbym zamontowac dwie dysze zraszajace tylko nie do konca wiem jak rozmiescic ten system, dodatkowo myslalem o wodospadzie choć nie wiem czy to konieczne, wiadomo jezeli aranz jest ladnie wykonany i podswietlony to milo popatrzec. :eek: Mam w posiadaniu 3 duze korzenie ktore chciałbym wtopic w tło z pianki niskopreznej zeby nie zabierac przestrzeni. Myślałem również żeby gablote przedzielic na pół aby zrobic u...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Terrarium z gabloty wystawowej 140/100/36 Początek budowy
3 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 16 listopada 2021 - 22:06
Podobne tematy: Terrarium z gabloty wystawowej 140/100/36 Początek budowy x
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
|||
Giełda
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
#3
Napisany 16 listopada 2021 - 22:22
Wszystko mam w trakcie na pewno niebawem załacze :mrgreen:
#4
Napisany 16 listopada 2021 - 22:51
Kup sobie (o ile nie masz) klej na gorąco i...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów




