Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


terrarium - pozostałe tematy

- - - - -  
Jaka bezpieczna farba do metalu




  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi na ten temat

#1 Amidarasilver

Amidarasilver
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1856 dni
  • Polska / Mazowieckie / Pruszków
  • Płeć: Kobieta

Napisany 07 kwietnia 2021 - 17:43

Mam terrarium z metalową ramą a że wilgotność będzie w nim duża to chce zabezpieczyć metal przed rdzą. Kupiłam farbe Hard Head ale doczytałam że jest biobójcza i może powodować alergie więc raczej oddam ja do sklepu. Znacie jakieś farby antykorozyjne które są bezpieczne dla zwierząt? Czytałam troche o farbach do malowania klatek dla papug ale nigdzie nie mogłam znaleźć konkretnej firmy i czy są one antykorozyjne. Czy wrazie gdyby mimo pomalowania pojawiła się rdza to byłaby niebezpieczna dla gekonów?





Podobne tematy: Jaka bezpieczna farba do metalu     x


#2 Amidarasilver

Amidarasilver
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1856 dni
  • Polska / Mazowieckie / Pruszków
  • Płeć: Kobieta

Napisany 07 kwietnia 2021 - 18:53

Teraz znalazłam farbę śnieżki - supermal emalia akrylowa bezpieczna dla...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)

Edytowany przez Amidarasilver, 07 kwietnia 2021 - 19:24.


#3 Scientist

Scientist
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1923 dni
  • Polska / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 07 kwietnia 2021 - 22:04

Jeśli stelaż nie jest zardzewiały, to sprawdź magnesem, czy to...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)

Edytowany przez Scientist, 07 kwietnia 2021 - 22:40.






#4 Amidarasilver

Amidarasilver
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1856 dni
  • Polska / Mazowieckie / Pruszków
  • Płeć: Kobieta

Napisany 07 kwietnia 2021 - 23:36

@Scientist ślicznie dziękuję! Teraz doczytałam że stelaż jest pokryty epoksydową/poliestrową...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)

Edytowany przez Amidarasilver, 08 kwietnia 2021 - 00:07.


#5 Scientist

Scientist
  • Terrarysta
  • Z nami od: 1923 dni
  • Polska / Małopolskie / Kraków
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 08 kwietnia 2021 - 00:16

Każdy lakier można obić, przeciąć,zrysować i rdza gotowa. Epoksyd proszkowy...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)



0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.