Witam! Mam pytanje wlasnie wrocilem z pracy i zaglądnąłem do pytona krolewskiego i w misce z woda było cos ale ja nie wiem co to bylo wygladało jak karaczan tyle ze mialo z 2cm i bylo takie zólte moze pomaranczowe odrazu to wyciągłem i dalej zyło zaczęło uciekac to przwciąłem dziada nozem na pół i dalej uciekał ale kolejny chlast juz go zabił. Cxy ktos moze wie skad i co to moglo byc ? Pozdro
2 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 02 marca 2021 - 19:10
Podobne tematy: Karaluch w terra pytona x
Kupię
przygarnę gekona/PYTONA KRÓLEWSKIEGOkomarzyca |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Faunarium Exo Terra XXL + karmowka, kabel, gratisybaal6, 30 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Sprzedam terrarium Exo Terra 60x45x90 wraz z oświetleniem Skylight PR2.QSiweek, 20 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
SAMIEC Pytona siatkowanego Pied tiger het albino 100%SpiderDad, 12 sty 2026 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Sprzedam regał hodowlany z oświetleniem, ogrzewaniem i inkubatorem i 4x terra gratis !Ikiiki, 08 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 03 marca 2021 - 07:51
Jeśli masz naturalny wystrój tuby korkowe podłoże od lokalnego sprzedawcy...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 03 marca 2021 - 08:15
Podloze to cipsi snake a tub niemam mysle ze moze...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


