Witam. U mojej brachy po wylince pojawiły się haki i bulbusy lecz po poczytaniu trochę o dymorfiźmie półciowym u tego gatunku znalazłem informację o tym że ptaszniki ostatnią wylinkę przechodzą po jakimś półtora roku a u mojego wystąpiła po zaledwie jednym. Także rozmiar się nie zgadza (Wiem że to nie jest gwarancją że będzie takiej wielkości ale jest to według mnie duża różnica)na forum napisane jest że 6-7 dc a mój okaz ma 4,5/5 dc. Także pytanie brzmi czy poprostu trafił mi się taki okaz czy jeszcze poprostu nie jest dorosły?
Najlepsza odpowiedź Erm, 03 października 2020 - 21:58
Jeżeli są haki i bulbusy, to jest to dorosły samiec....więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub
1 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 03 października 2020 - 21:19
Podobne tematy: Czy to już dorosły samiec x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec x sp blue 4.5dceve667, Dzisiaj, 06:48 |
|
|
|||
Ogłoszenia matrymonialne
Lasiodora Parahybana - Samiec szuka samicyCronos, 20 kwi 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec P. murinus usambara + mini hurt Caribena versicolorLukcio, 20 cze 2026 |
|
|
|||
Ogłoszenia matrymonialne
Samiec birupes simoroxigorumZajcuP, 17 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
SAMIEC Boa imperator Paraglow poss. JungleGaweł, 17 cze 2026 |
|
|
#2
Napisany 03 października 2020 - 21:58 Najlepsza odpowiedź
Jeżeli są haki i bulbusy, to jest to dorosły samiec....więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


