Hej zauważyłem że moja h. Membrancea wyliniała ma teraz około 7/8 cm mam pytanie czy to już imago ? Jest to samica myślałem że takie skrzydła dostają jak linieją na sub imago
1 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 03 sierpnia 2020 - 17:28
Podobne tematy: Stadium modliszki x
zdrowie
Modliszki
czarne ciałko modliszki storczykowejEryczegx |
|
|
|
||
Sprzedam owady, wije, mięczaki, skorupiaki (nie karmowe)
Duze modliszki - Idolomantis, gongylusdrizzt |
|
|
|||
identyfikacja
Modliszki
Modliszki sprzed latXetto, 29 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam owady, wije, mięczaki, skorupiaki (nie karmowe)
Sprzedam Modliszki L1mantid, 23 mar 2026 |
|
|
|||
Sprzedam owady, wije, mięczaki, skorupiaki (nie karmowe)
MODLISZKI MECH- Haania lobicepsEndorlado, 27 mar 2026 |
|
|
#2
Napisany 03 sierpnia 2020 - 18:02
Tak jest to forma dorosła Imago. Forma Subimago oficjalnie u...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów



