Witam. W niedzielę jadę zakupić węża na targi w Toruniu. Mam terrarium 100/60/50cm grzane kablem grzewczym na 1/3 długości na to piasek i płytki ceramiczne. Oraz posiadam pudełko 38/26/13 w którym trzymałbym małego węża. Czy mogę to pudełko położyć na 1/3 długości na płytki ceramiczne tam gdzie mam kabel a pozostałe 2/3 gdzie nie ma kabla? Czy będzie utrzymywana odpowiednia temperatura w tym pudełku? Oraz gdzie, ile i jakie duże zrobić otwory wentylacyjne w tym pudełku? I czy w docelowym terrarium starczą po 4 kółka wentylacyjne o średnicy 40mm po dwóch stronach?
Brak odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 30 czerwca 2020 - 20:17
Podobne tematy: Mały pyton regius a terrarium x
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
|||
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium szklane 60x40x50Marianoitalioano, Wczoraj, 23:23 |
|
|
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


