Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


identyfikacja

- - - - -  
Owady w terrarium




  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Dziomekk

Dziomekk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3899 dni
  • Polska / Pomorskie / Rumia
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 19 kwietnia 2020 - 23:01

Witam, piszę z prośbą o identyfikację owadów, które pojawiły się w terrarium. W terrarium docelowo będzie gekon orzęsiony i boję się o jego bezpieczeństwo.

Na zdjeciu tego nie widać ale muszka miała jakby ten odwlok koloru niebiesko zielony, a wij miał bardzo twardy pancerz, przez przypadek go zgniotlem. Terrarium stoi na razie tydzień, jeszcze bez zwierzaka.

Załączone pliki






Podobne tematy: Owady w terrarium     x


#2 Aneta_07

Aneta_07

    Pomocna w dziale Owady

  • Pomocny
  • Z nami od: 5681 dni
  • Polska / Łódzkie / Kutno
  • Płeć: Kobieta

Napisany 20 kwietnia 2020 - 09:16

Nr 2 to nie muszka, tylko pluskwiak równoskrzydły z Cicadellidae,...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)



#3 Dziomekk

Dziomekk
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3899 dni
  • Polska / Pomorskie / Rumia
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 20 kwietnia 2020 - 13:36

Rozumiem, a czy są groźne dla zwierząt? Chodzi mi o...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)







0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.