Witam przychodzę z zapytaniem jak ogrzewać pythona w lato? Czy zostawia się tak jak teraz 30-31 stopni w miejscu ciepła czy lekko lub całkowicie ogrzewanie wyłącza zmniejsza? Teraz w cieplejsze dni termometr lubial pokazywać mi nawet 36 stopni jak slonce świeciło do terra wiec wtedy zmniejszalem temperaturę. Jestem ciekaw jak to wyglada w lato kiedy potrafi panować na zewnątrz 30 stopni a w mieszkaniach po 28 plus silne slonce
Brak odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 02 kwietnia 2020 - 22:39
Podobne tematy: Ogrzewanie w lato python regius x
Sprzedam węże
Python regius / pyton królewski - dorosłe samice i podrostkiAllmath, 18 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Dorosłe samce Python regiusMojoPythons, 12 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Python regius, wąż zbożowy, boa tęczowyGreenPython, 05 lis 2025 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Python regius odmiana barwna pastel yellowLaikowyTerrarysta, 19 cze 2025 |
|
|
|||
Zamienię
Pyton regius za ptasznikiMilka123, 29 maj 2026 |
|
|
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


