Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


zdrowie

- - - - -  
Czy mój wąż jest wychudzony?




  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 volverin300

volverin300
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2081 dni
  • Polska / Mazowieckie / Warszawa
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 27 lutego 2020 - 10:56

Cześć, jak dotąd nie miałem kontaktu z wieloma wężami i nie potrafię na oko rozróżnić czy wążma prawidłową wagę. Stąd moje pytanie, czy mój wąż nie jest aby zbyt chudy? Zrobiłem kilka zdjęć i mam nadzieję że będziecie mogli po nich ocenić. Ewentualnie proszę o rady, jak mogę sam sprawdzić jego stan.
Jest to Boa constrictor, ma niecały rok, mierzy około 75 cm. Jje regularnie co 6 dni dorosłą mysz 30g. Wylinki bez problemu, jest całkiem aktywny.

Załączone pliki






Podobne tematy: Czy mój wąż jest wychudzony?     x


#2 barik

barik

    Uprzednio moderator w działach wężowych

  • Terrarysta
  • Z nami od: 5433 dni
  • Polska / Śląskie / Jastrzębie Zdrój
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 27 lutego 2020 - 11:16

Nie hoduje boasów więc może się wypowie ktoś doświadczony w...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)




0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.