A co powiecie na takie rozwiązanie, które wymyśliłam. Chcę w styropianie wyżłobić rowek, wyłożyć go sreberkiem, a w rowek wsadzić kabel. Na tak przygotowany styropian położyć terrarium. Pytanie, czy dać jescze jakąś warstwę izolacyjną pomiedzy styropian a terra? Mogę to jeszcze pokryć sreberkiem, ewentualnie jeszcze mam matę izolacyjną, ale nie wiem czy w takim wypadku, będzie ogrzewać terrarium. I pytanie czy taki kabel nagrzewający się do 30* może sprawić, że grube szkło faktycznie może pęknąć?
Ogrzewanie ,pod czy w terrarium .
#11
Napisany 04 lutego 2020 - 09:20
Podobne tematy: Ogrzewanie ,pod czy w terrarium . x
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
|||
Giełda
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
#12
Napisany 04 lutego 2020 - 09:35
Może , dlatego sam zrezygnowałem ze szklanych terra. Jest jeszcze...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez Blass, 04 lutego 2020 - 09:40.
#13
Napisany 04 lutego 2020 - 12:55
Jest jeszcze kwestia tego że kabel/mata...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#14
Napisany 04 lutego 2020 - 13:54
#15
Napisany 04 lutego 2020 - 13:58
Problemy są od tego by je rozwiązywać :P Zrobisz jak...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#16
Napisany 04 lutego 2020 - 14:37
#17
Napisany 04 lutego 2020 - 15:21
#18
Napisany 04 lutego 2020 - 15:38
A nie możesz gdzieś tego kabla przeciągnąć przez wentylację na...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#19
Napisany 04 lutego 2020 - 15:50
#20
Napisany 04 lutego 2020 - 15:57
To wrzuć fotkę to będziemy mogli przynajmniej zobaczyć z czym...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów



