Dzięki za przekonujące info :) teraz przy urządzaniu nowego Terra wykorzystam piasek , jaka gradację użyć ? Mam przy domu mała hałdę piasku tzw. budowlanego ale nie wiem czy będzie dobry ziarno na oko około 1mm może 1.5 jeśli jest to za dużo to może kwarcowy akwarystyczny o gradacji 0.5 ?Tylko i wyłącznie piasek dla gadów pustynnych (gekony, różne jaszczurki z Ameryki Północnej). Właśnie raczej drobniejszy, przechodzi przez układ trawienny, gdy go trochę gad połknie przypadkiem.
#11
Napisany 22 stycznia 2020 - 19:56
Podobne tematy: Podloze terrarium x
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, Dzisiaj, 05:12 |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
#12
Napisany 22 stycznia 2020 - 21:51
Mam przy domu mała hałdę piasku...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#13
Napisany 22 stycznia 2020 - 22:14
nie nie nie ... taki...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#14
Napisany 23 stycznia 2020 - 20:16
#15
Napisany 23 stycznia 2020 - 20:33
Kolorowe piaski są z reguły drogie.
No i trzeba uważać...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#16
Napisany 23 stycznia 2020 - 20:43
#17
Napisany 29 stycznia 2020 - 19:50
To zerknij na allegro i porównaj ceny. Powinno być około...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów



