Witajcie, od 3 tyg Mila przestala oddawac regularnie mocz. Zrobila siku moze z 3 razy ze sporymi twardymi grudkami bialej wydzieliny, ktora wczesniej byla plynem. Weterynarz powiedzial, ze wszystko ok bo wcina pokarm, rosnie i wyglada na zdrowa. Moze ktos z Was mial podobny problem i cos doradzi? Dziekuje x
#1
Napisany 14 listopada 2019 - 14:30
Podobne tematy: testudo gracea nie oddaje moczu, nie widac bialej wydzieliny w terrarium x
Oddam
Oddam terrariumAllmath, 03 lis 2025 |
|
0 |
|
|||
warunki hodowli
Agamy - brodata i karłowata
Terrarium młoda agama karłowataDikimolo |
|
0 |
|
|||
terrarium
Węże
TERRARIUM DLA WĘŻA ZBOŻOWEGOMateusz1811, 02 lis 2025 |
|
0 |
|
|||
Przypięty
Terrarystyka
[Terrarium] Newsy terrarystyczneterrarium |
|
1 |
|
|||
terrarium - pozostałe tematy
Budowa, osprzęt
Samodzielna budowa terrarium z płyty meblowej - PROJEKTgrunwald, 17 cze 2024 |
|
0 |
|
#2
Napisany 14 listopada 2019 - 15:34
Jeżeli żółw jest mocno nawodniony, to nie zauważysz kwasu moczowego...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 14 listopada 2019 - 16:44
Dziekuje. czy nalezy sie martwic białymi zgrubiałymi wydzielinami? konsystencja zbliżona...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 15 listopada 2019 - 14:53
Prześwietlenie rtg pokaże powiększony/ zatkany pęcherz moczowy i ew kamień...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 15 listopada 2019 - 15:26
Dzieki wielkie
#6
Napisany 17 listopada 2019 - 16:41
Bardzo zbity w grudy kwas moczowy może świadczyć o odwodnieniu...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


