Prpsze o rozpoznanie mojego gada czy to samiec czy samica. Ma około 4 lata.
Z gory dziękuję :)
Załączone pliki
Edytowany przez thcxtc, 19 października 2019 - 17:45.
Napisany 19 października 2019 - 17:16
Edytowany przez thcxtc, 19 października 2019 - 17:45.
Sprzedam węże
Sprzedam dwa pytony królewskie Samiec i Samiczkapatrycjusz97 |
|
|
|||
Archiwum ogłoszeń
SAMICA Acanthoscurria geniculata 5 DCK4rakan, 04 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec x sp blue 4.5dceve667, 22 cze 2026 |
|
|
|||
Ogłoszenia matrymonialne
Lasiodora Parahybana - Samiec szuka samicyCronos, 20 kwi 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samiec P. murinus usambara + mini hurt Caribena versicolorLukcio, 20 cze 2026 |
|
|
Napisany 19 października 2019 - 18:29
Wstaw zdjęcie głowy z profilu, ale tak, żeby było widac...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 20 października 2019 - 18:25
Napisany 21 października 2019 - 09:42
Wydaje mi się, że masz chłopca : ) Weź pod...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 21 października 2019 - 11:55
Napisany 21 października 2019 - 14:45
To roślinożerca - musi jeść non stop. Pokarm roslinny jest...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 11 kwietnia 2020 - 22:03
Samiec. Pozdrawiam
Napisany 07 listopada 2020 - 13:51
Napisany 07 listopada 2020 - 19:25
@xeasy za mały, żeby określić płec. W jakim jest wieku...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Napisany 07 listopada 2020 - 20:28
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów