Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


linienie

- - - - -  
Czarny odwłok




  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Dominik95

Dominik95
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2430 dni
  • Polska / Śląskie / Jaworzno
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 21 lipca 2019 - 13:35

Cześć,

Zauważyłem u incei czarną plamkę na odwłoku (obejmuje +/- 50% powierzchni) i chciałem zapytać czy to zwiastuje wylinkę? Niestety zdjęcia nie udało mi się zrobić, gdyż ten diabeł jest strasznie płochliwy, wystarczy stanąć obok jego pojemnika i pająka już nie ma.

Dodam, że pokarm przyjmuje bez problemu (zresztą jak wszystkie moje pająki.. Chromka w dzień zjadła świerszcza a w nocy liniała, to samo z Pseudoclamoris gigas). Nie wygląda na ospałego, powolnego, wręcz przeciwnie. Łazi po boxie a gdy tylko podejdę błyskawicznie ucieka. Ta plamka bardzo ładnie się odznacza bo sam pajun jest brązowy.

 

 






Podobne tematy: Czarny odwłok     x


#2 JanKowalski

JanKowalski
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2424 dni
  • Polska / Wielkopolskie / Leszno
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 21 lipca 2019 - 16:00

Masz tyle pająków i jeszcze nie wiesz jak to działa?...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)



#3 Dominik95

Dominik95
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2430 dni
  • Polska / Śląskie / Jaworzno
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 21 lipca 2019 - 16:18

@JanKowalski

No właśnie tyle to wiem :D

Natomiast żaden objaw...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)








1 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.