Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


identyfikacja

- - - - -  
Znaleziony żółw wodno-lądowy jak go zidentyfikować?




  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
10 odpowiedzi na ten temat

#11 Burger

Burger
  • Terrarysta
  • Z nami od: 2343 dni
  • Polska / Śląskie / Katowice
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 03 października 2019 - 14:54

100% samiec (długie przednie pazury i długi ogon).

Legalnością się nie przejmuj sam mam "nielegalnego" kupionego 22 lat temu i nie mam paragonu jak dowód zakupu, niech dożyje końca swoich dni u Ciebie :)

Raczej nie powinno być żadnej kontroli przez całe życie żółwia, bo ktoś musiałby donieść, ale po co ryzykować wysoką grzywnę, a w przyszłości nawet wyższą karę (przepisy dot. gatunków inwazyjnych mają się zaostrzyć)?

 

Do otrzymania pozwolenia wystarczy pisemne oświadczenie o znalezieniu żółwia. Możesz olać temat i liczyć, że nikt nie doniesie, ale jeśli akurat trafi na Ciebie, liczyć...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)






Podobne tematy: Znaleziony żółw wodno-lądowy jak go zidentyfikować?     x



0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.