Skocz do zawartości

1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?

warunki hodowli

- - - - -  
Baron’s green racer - dwa w jednym terrarium?

• Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
1 odpowiedzi na ten temat

#1 Froginthefog

Froginthefog
  • Nowy terrarysta
  • Z nami od: 93 dni
  • United Kingdom

Napisany 25 marzec 2019 - 18:49

Witam wszystkich to mój pierwszy post , dopiero zaczęłam przygodę z wężami jako pierwszego postanowiłam mieć jak w temacie i tu pojawia się pytanie czy w odpowiednio dużym terrarium można trzymać dwa samca i samiczkę? Bo doszły mnie słuchy , ze jest sporo przypadków kanibalizmu. A i jak duże powinno być terrarium jeżeli można. I czy wasz tez był tak płochliwy. Z góry dziękuje

Podobne tematy: Baron’s green racer - dwa w jednym terrarium?     x

#2 barik

barik

Koordynator w działach wężowych

• Koordynator działów
  • Z nami od: 3105 dni
  • Polska / Śląskie / Jastrzębie Zdrój

Napisany 26 marzec 2019 - 08:55

Węże trzymamy pojedynczo. Jest to najlepszy sposób bo wtedy niczym nie ryzykujemy czyli np. kanibalizmem, tym że samiec nie zamęczy samicy kopulacjami, że samica za szybko nie będzie miała jajek, nie ma problemów podczas karmienia itd.

A terrarium wiadomo im większe tym lepsze, przy czym młode trzymałbym w czymś mniejszym i zwiększał je z wiekiem. Opisów musisz szukać na zagranicznych stronach bo u nas nie jest gotowy. Ewentualnie możesz podpytać @Adams bo hoduje te węże i rozmnaża, więc pewnie coś doradzi. 

0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów

© 2001-2019 Copyright by terrarium.pl. Korzystając z serwisu akceptujesz pliki cookies (punkt 1.8 regulaminu).