Proszę o stwierdzenie płci u Brachypelmy smithi (3DC) po podwoziu
Z góry dziękuje za pomoc
Napisany 22 stycznia 2019 - 20:54
Proszę o stwierdzenie płci u Brachypelmy smithi (3DC) po podwoziu
Z góry dziękuje za pomoc
rozmnażanie
Ptaszniki
Kupie samca B.hamorii(ex.Smithi) 5-6 cm najlepiejUlka93 |
|
0 |
|
|
||
Wyceny, gdzie kupić
Prosze o wycene hodowliMatejj366, 01 cze 2026 |
|
0 |
|
|||
Wyceny, gdzie kupić
ptaszniki hurt - proszę o wycenęSzrama, 10 maj 2026 |
|
0 |
|
|||
Archiwum ogłoszeń
Proszę o uczciwą wycene 70szt Megaphobema robustum L1Bolko19, 02 lut 2026 |
|
0 |
|
|||
![]() |
Przypięty
Hyde Park
Proszę was o pomoc w leczeniu nerekVeirone, 07 sie 2025 |
|
0 |
|
Napisany 23 stycznia 2019 - 01:00
Samiec
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów