Witam. Czy hot spot (kabel grzewczy+szyba) 34cmx24cm wystarczy nawet dla samca boasa 170-180cm czy będę musiał zwiększyć powierzchnie? (obecnie mam malucha)
Edytowany przez Rafek, 30 października 2018 - 12:19.
Napisany 30 października 2018 - 12:05
Witam. Czy hot spot (kabel grzewczy+szyba) 34cmx24cm wystarczy nawet dla samca boasa 170-180cm czy będę musiał zwiększyć powierzchnie? (obecnie mam malucha)
Edytowany przez Rafek, 30 października 2018 - 12:19.
Kupię
Szukam młodej samicy boa dusicielagrzywuss, 20 maj 2026 |
|
|
|||
warunki hodowli
Węże
Zraszacz vs Lampa grzewcza: czy to bezpieczne połączenie?Janiu, 17 kwi 2026 |
|
|
|||
Kupię
Kupie mloda samice boa dusiciela lub cesarskiegogol3mixx |
|
|
|||
terrarium - ogrzewanie
Budowa, osprzęt
Sonda termostatu, mata grzewczaPleksi3324, 20 mar 2026 |
|
|
|||
terrarium - ogrzewanie
Budowa, osprzęt
Problem z żarówką grzewcząWortoU, 30 sty 2020 |
|
|
|
Napisany 30 października 2018 - 14:36
1/3 |1/2 powierzchni dna wystarczy
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów