Witam, otóż chciałbym się dowiedzieć jak zamontować żarówkę grzewczą w terra tak aby wąż się nie poparzył?
Napisany 07 października 2018 - 13:26
Witam, otóż chciałbym się dowiedzieć jak zamontować żarówkę grzewczą w terra tak aby wąż się nie poparzył?
Wyceny, gdzie kupić
Gdzie kupić regiusaAlicja033, 03 kwi 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Samica Regiusa PILNEAlicja033, 23 mar 2026 |
|
|
|||
zdrowie
Węże
Nabrzmiała kloaka regiusaAlicja033, 22 mar 2026 |
|
|
|||
terrarium - ogrzewanie
Budowa, osprzęt
Ogrzewanie, tryb dzień/nocPleksi3324, 14 mar 2026 |
|
|
|||
terrarium - ogrzewanie
Terraria dla jaszczurek i sprawy techniczne
Terrarium dla Felsum grandis - rozmiar i ogrzewanie / oświetleniemmax88, 05 lut 2026 |
|
|
|
Napisany 07 października 2018 - 14:14
A nie lepiej zamontować matę lub kabel grzewczy i nie...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów