Witam zamierzam kupić i zacząc hodować Gekona lamparciego. Mam odnośnie tego kilka pytań, Na początek kupiłem terrarium o wielkości 40x30x30 mam nadzieje że jest to wystarczająca wielkość dla maluszka :) Oraz piasek kwarcowy na podłoże o grubośći od 0.1-0.3mm. Czytałem wiele postów na temat ogrzewania więc proszę was o pomoc w tym temacie, jakie ogrzewanie dać dla Gekona żeby miał odpowiednią temperature. I czy ogrzewanie jest wgl potrzebne. Pozostałe sprawy co do wystroju, oświetlenia oraz karmienia i witamin dla Jaszczurki również byłyby bardzo pomocne bo jak wspomniałem jestem początkujący więc bardzo chętnie przyjmę jakiekolwiek rady od bardziej doświadczonych Kolegów i...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Kilka pytań na temat Gekona Lamaprciego (NEWBIE)
#1
Napisany 16 lipca 2018 - 14:44
Podobne tematy: Kilka pytań na temat Gekona Lamaprciego (NEWBIE) x
Kupię
przygarnę gekona/PYTONA KRÓLEWSKIEGOkomarzyca |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
dorosłe samce --- sabah blue--- aureotibialis + kilka samic.Serb, 04 cze 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
samce adult + kilka nsSzrama, 24 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samce P. sp sabah blue, O. aureotibialis + kilka samicSerb, 14 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam węże
Kilka młodych taeniur - w tym PlatiniumPietras1985c, 27 kwi 2026 |
|
|
#2
Napisany 16 lipca 2018 - 14:55
Kupić gekona w hodowli.
Jeśli chodzi o ogrzewanie to jak...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 16 lipca 2018 - 14:57
Jeśli chodzi o Mate lub kabel grzewczy jaka moc byłaby...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 16 lipca 2018 - 15:02
Nie nada, bo jeśli trafi się osobnik zjadający podłoże to...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#5
Napisany 17 lipca 2018 - 13:45
Piasek wyrzuć. Jako podłoże ręczniki papierowe. Ogrzewanie żarówka tzw grzybek...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
Edytowany przez Jaguś, 17 lipca 2018 - 13:45.
#6
Napisany 17 lipca 2018 - 14:34
Akurat co do tego możesz być pewny :) Pierwsze co...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#7
Napisany 17 lipca 2018 - 14:38
Specjalne witaminy dla gadów z D3 - jak nie na...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#8
Napisany 17 lipca 2018 - 16:00
#9
Napisany 18 lipca 2018 - 11:25
Witaminy dla gadów z wit D3 firmy Zoomed. Ja używam...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
1 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów


