Co ile dawać im jeść? Za każdym razem gdy zauważę, że zjedli to co ostatnio dałam? Skoro żyją do roku to co robicie ze zdechłymi w takiej hodowli 1000sztuk+? Patrzycie co jakiś czas i wyjmujecie? Ciężko mi to sobie wyobrazić, bo co chwile raczej któraś zdycha..
11 odpowiedzi na ten temat
#11
Napisany 14 kwietnia 2018 - 22:20
Podobne tematy: Karaczany argeńtynskie, karmienie nasionami x
żywienie
Jaszczurki
Karmienie świerszczamiEwelina8383 |
|
|
|||
![]() |
Archiwum ogłoszeń
Karaczany argentyńskie Blaptica dubia 200 sztSand, 24 paź 2025 |
|
|
||
Sprzedam owady, wije, mięczaki, skorupiaki (nie karmowe)
Karaczany Ergaula/Therea/Lucihormetica i in.mantid, 17 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam jaszczurki
Teju ArgentyńskiePaula005, 03 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam karmówkę
Karaczany argentyńskie, Blaptica dubiaZajcuP, 26 mar 2026 |
|
|
#12
Napisany 15 kwietnia 2018 - 05:46
Ja daję jeść jak zjedzą, chyba że widać że płatki...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów



