Siema, odrazu zaznaczam że nie wiem czy w dobry dział wrzuciłem temat więc jeśli nie to przepraszam :) W końcu wzięłem się za budowę terrarium dla zbożówki. Będzie to terra z OSB wymiary 90x60x50 (dł x szer x wys) aktualnie sklepałem samą skrzynię i tu się zatrzymałem gdyż mam pytanko na drugim zdjęciu na niebiesko zaznaczona belka która dopiero tam będzie, na niej naniosłem czarne kropki które oznaczają planowana wentylację, czerwona kropka to przelotka na kable. Otóż chciałbym żebyście doradzili czy wentylacja jest prawidłowo zaznaczona i czy mogę tak robić czy lepiej jest robić na bokach systemem góra dół.
1 odpowiedzi na ten temat
#1
Napisany 05 stycznia 2018 - 23:08
Podobne tematy: Budowa terrarium 90x60x50 x
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
19x terrarium Reptizoo śląskeve667, Dzisiaj, 05:12 |
|
|
|||
Oddam
Oddam dorosła samice Davus pentaloris z terrariumQueenOfHearts |
|
|
|||
terrarium
Węże
Warunki terrarium dla węża mahoniowego - pytania amatoraAnDoni |
|
|
|||
![]() |
Sprzedam terraria, akcesoria, rośliny
Terrarium 120x40x40 (SPRZEDANE)Walkingbeer, 24 maj 2026 |
|
|
||
Sprzedam jaszczurki
Strona dla hodowli w zamian za gada z terrariumdrozdzik, 28 maj 2026 |
|
|
#2
Napisany 06 stycznia 2018 - 09:41
są lepsi fachowcy ode mnie ale mi się wydaje ze ...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów




