Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


żywienie

- - - - -  
Roztocza w karmie karmówki




  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
2 odpowiedzi na ten temat

#1 Divors

Divors
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3758 dni
  • Polska / Śląskie / Bielsko-Biała
  • Płeć: Kobieta

Napisany 04 grudnia 2017 - 22:20

Drodzy forumowicze, czy ktoś z Was miał może problem z rozkruszkami? Rozkruszki to malutkie białe roztocza, żyją w produktach zbożowych typu otręby. Drugi raz zdarzyło mi się, że były w otrębach pszennych, które stosuję jako podłoże dla mączników. I tu właśnie jest problem, bo na czym trzymać mączniki? Rozkruszki są strasznie wredne, bo powodują ból brzucha jeśli się je zje (nie wiem czy u gekonów też),do tego swędzenie. Nie bardzo mam pomysł jak to ugryźć, dziewczyny są wybredne i jednego tygodnia jedzą tylko świerszcze, innego tylko mączniki, więc muszę trzymać cały arsenał "rarytasów", a to dziadostwo szybko się rozchodzi. Czy...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)





Podobne tematy: Roztocza w karmie karmówki     x


#2 MikeB

MikeB

    Pomocny wszechkolwiek

  • Pomocny
  • Z nami od: 5418 dni
  • Canada
  • Płeć: Mężczyzna

Napisany 05 grudnia 2017 - 19:44

wywal hodowle i zacznij od nowa. Tez tak mialem. Rozlazlo...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)



#3 Divors

Divors
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3758 dni
  • Polska / Śląskie / Bielsko-Biała
  • Płeć: Kobieta

Napisany 06 grudnia 2017 - 13:20

Właśnie wywaliłam, choć też zdążyło się rozleźć po pokoju :/...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)







1 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 1 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.