Skocz do zawartości

Wesprzyj serwis, wyłącz reklamy  
1 raz na nowej odsłonie? | Problemy z zalogowaniem?


Samica T.scripta do adopcji



  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 Colie

Colie
  • Terrarysta
  • Z nami od: 3765 dni
  • Polska / Dolnośląskie / Głuszyca
  • Płeć: Kobieta

Napisany 19 listopada 2017 - 20:22

23621577_2015606572018335_90291611411490
Oto pierwszy żółw na tymczasowe w Turtlowni - Tristana, dawniej Stefan, prawdopodobnie jest samicą z gatunku Trachemys scripta. Tristana, bo tak aktualnie nazywa się Stefan (spokojnie! W kranie tylko do zdjęcia  ;)) ma ok. 12/13 cm długości skorupy i po podstawowych badaniach i kontroli u weterynarza od gadów będzie do odbioru.
Szukamy dla niej domu z akwa-terrarium o pojemności min. 200 l (mile widziane obszerne i odpowiednio zabezpieczone oczko wodne),
 wyspą, osprzętem i odpowiednią dietą.
Tristana jest żywiołowym żółwiem i na pewno będzie wdzięcznym...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)

Załączone pliki


Edytowany przez Colie, 20 listopada 2017 - 20:31.







0 terrarystów przegląda to forum

0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów






© 2001-2025 terrarium.pl. Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są wykorzystywane do emisji spersonalizowanych reklam. Więcej. Korzystając akceptujesz Regulamin.