Posiadam Brachypelme smithi od L1 data zakupu 15pażdziernik 2010r czy samiec może tyle żyć czy to samica?
#1
Napisany 13 stycznia 2017 - 17:22
Podobne tematy: Brachypelma smithi x
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samice Pamphobeteus oraz BrachypelmaLusjusz, 16 cze 2026 |
|
|
|||
rozmnażanie
Ptaszniki
Kupie samca B.hamorii(ex.Smithi) 5-6 cm najlepiejUlka93 |
|
|
|
||
Kupię
Poszukuję grammostola pulchra samica, dc 5 +, brachypelma hamori oraz albicepsszaryprorok, 02 maj 2026 |
|
|
|||
Sprzedam ptaszniki, skorpiony i inne pajęczaki
Samica Brachypelma hamorii ok 7DCczarek303, 03 kwi 2026 |
|
|
|||
spód ptasznika
Dymorfizm płciowy u ptaszników
Brachypelma Boehmei 6DC - płećDamek321, 12 mar 2026 |
|
|
|
#2
Napisany 13 stycznia 2017 - 17:54
zależy od warunków (czestotliwosc podawania pokarmu, temperatura, ale rowniez metabolizm),...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#3
Napisany 15 stycznia 2017 - 21:42
Dokładnie tak, jest wiele czynników które wpływają na długość życia...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)
#4
Napisany 16 stycznia 2017 - 08:48
Moim zdaniem powinieneś wysexować swojego pupila i będzie wszystko jasne.
...więcej dla zalogowanych. Zaloguj się lub Zarejestruj się :)0 terrarystów przegląda to forum
0 zarejestrowanych terrarystów, 0 gości, 0 anonimowych terrarystów


